• UCHWYT ROWEROWY NA TELEFON KIEROWNICĘ 5,7"

No goods
39.99
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of No item
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

UCHWYT ROWEROWY NA TELEFON KIEROWNICĘ 5,7"

image

Uchwyt rowerowy Forever BH-100 XL to produkt idealny dla rowerzystów korzystających ze smartfonów podczas jazdy. Wodoodporny - może być używany nawet podczas deszczu. Przymocowany do kierownicy roweru, stabilnie utrzymuje urządzenie w odpowiednim dla użytkownika miejscu i umożliwia swobodne korzystanie z nawigacji lub odtwarzacza muzyki. Folia przewodząca pozwala na korzystanie z telefonu bez konieczności wyjmowania go z pokrowca. Uchwyt jest obrotowy, co pozwala ustawić go w dogodnej pozycji pionowej lub poziomej. Dzięki wodoodpornym właściwościom, urządzenie znajdujące się wewnątrz pokrowca może być bez obaw używane podczas deszczu. Etui jest szczelnie zamykane na zamek, dzięki czemu telefon jest skutecznie chroniony nawet w najtrudniejszych warunkach. Uchwyt w rozmiarze XL dedykowany telefonom o przekątnej ekranu do 5,7". Odpowiedni do smartfonów takich jak: Samsung, Huawei, LG, Sony, iPhone, Xiaomi i innych. Przy doborze odpowiedniego rozmiaru etui należy sugerować się wymiarami telefonu. W celu połączenia etui z uchwytem należy mocno wsunąć łączenie obejmy do elementu łączącego na futerale aż do zaskoczenia zatrzasków (do kliknięcia). Etui mocno i stabilnie trzyma się w uchwycie.

  • Niezawodny -Uchwyt BH-100 XL to doskonałe akcesorium, umożliwiające korzystanie z telefonu podczas każdej rowerowej wycieczki bez względu na warunki pogodowe. Uchwyt skutecznie zabezpiecza telefon, a elastyczny materiał stabilnie utrzymuje urządzenie wewnątrz pokrowca.
  • Łatwy w obsłudze - Uchwyt mocujemy do ramy roweru za pomocą solidnej obejmy, która stabilnie utrzymuje produkt podczas jazdy.
  • Regulowany kąt widzenia - Obrotowa głowica pozwala na regulację nachylenia uchwytu o 360 stopni, tym samym umożliwiając dostosowanie odpowiedniego kąta widzenia do własnych potrzeb.
  • Folia przewodząca dotyk - Folia przewodząca ze względu na dobrą czułość na dotyk zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji, takich jak mapy, zdjęcia, filmy, odbieranie połączeń itp. bez potrzeby wyciągania urządzenia z etui.
image
There is currently no comments or ratings for this product.